Post 18 Wrz 2017 15:32

SZUKAM - dobrego mechanika Insignia CDTi Bydgoszcz i okolice

Witajcie, szukam dobrego mechanika który będzie umiał zdiagnozować problem z moją insignia CDTi 2.0,
Insignia 2012 ma wycięty filtr DPF, usunięty DPF z komputera (samo usuniecie z komputera - 800zł)
mimo to Insignia działa nierówno i kopci lekko białym dymem , podobno może to być zuzywajaca sie turbina która podaje olej, ale ciezko mi to samemu stwierdzić.

Auto było po remoncie silnika więc (RACZEJ) z silnikiem powinno być wszystko ok, uszczelka pod glowica i dzwikienki / drabinki ? plus MASA innych rzeczy jak pompa oleju, rozrząd, filtry itd.. byly wymieniane wszystko uszczelnione itd. jednak nigdy nie ma sie pewnosci czy mechanik zrobil wszystko jak nalezy.. auto ma przejechane 209 tyś KM.

silnik czasem pracuje lekko nierówno.. waha się minimalnie jakby wlasnie dostawał dodatkowo troszke oleju do mieszanki ? (stad biały dym?) .. po przejechaniu kilkunastu KM auto pozniej pracuje juz w miare równo nie ma odczuwalnych wahań obrotów. Auto raczej z przyspieszeniem i spalaniem nie ma problemów (ale cięzko mi powiedzieć bo nie mam porównania..)

nie znam się prosze o pomoc

Poleccie mi jakiegoś dobrego mechanika w okolicy Kuj-Pom może być poza bydgoszczą byle w rozsądnej odległości.

z góry bardzo Wam dziękuję.
pozdrawiam , R