Chip tuning CDTI

<<

martinrekk

Dołączenie: 26 Lip 2018 10:16

Post 26 Lip 2018 10:18

Re: Chip tuning CDTI

W Audi A4 robiłem chiptuning przez funwarechiptuning.pl . Powiem tylko, że uczciwie podchodzą do sprawy, bo diagnostyka jest przed i po usłudze, a dodatkowo wiedzą, co się da wyciągnąć, żeby później nie mieć problemów przy badaniach technicznych. Bardzo długa gwarancja na program, a parametry zmieniane indywidualnie po rozmowie. Chcesz zaryzykować to tylko na twoją odpowiedzialność. Oni, np. odradzą. Fachowe podejście, jak widzisz i dlatego godni polecenia. Wiarygodna ekipa. Warsztat jest nowoczesny. To od razu mi się rzuciło w oczy. Cenowo może nie najniżej branży, natomiast robią dobrą robotę i dlatego ufam.
<<

MichaelWaf

Dołączenie: 17 Cze 2018 21:11

Miejscowość: Virgin Islands

Post 09 Sie 2018 11:15

Chip tuning CDTI

REJZOR napisala: co przy takim przebiegu najlepiej wymienic i na jaki wzrost mocy moge sobie pozwolic aby byl chip bezpieczny.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

yooro

Dołączenie: 10 Lut 2014 21:11

Miejscowość: Poznań

Post 01 Paź 2018 17:44

Niestety ale mój silnik dokończył żywota. Będę wymieniał i pojawia się pytanie co do chiptuningu - co się dzieje przy wymianie samego słupka a co przy wymianie całego silnika z osprzętem. Czy chip musi być wykonywany ponownie w takiej sytuacji? Czy auto wraca na fabryczne ustawienia wraz z nowym sercem?
<<

coolmobil

Dołączenie: 21 Kwi 2015 10:56

Post 01 Paź 2018 20:35

Silnik to kawał metalu jego parametrami steruje komputer. Masz wgrane inne mapy jeśli włożysz inny silnik ale taki sam jak swój i przełożysz swój sterownik to będzie nadal miał zmienione mapy. Tak naprawdę lepiej go jeszcze sprawdzić, ewentualnie dosterowac bo dobre mapy są ustawiane pod konkretny egzemplarz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
<<

yooro

Dołączenie: 10 Lut 2014 21:11

Miejscowość: Poznań

Post 01 Paź 2018 20:43

Nie chcę już innych map - wracam do fabrycznej. Dzięki za odp. Na wszelki wypadek wbiję jeszcze do ASO na update softu silnika co by mieć pewność
<<

heko

Dołączenie: 23 Kwi 2010 20:06

Miejscowość: Kraków

Post 29 Paź 2018 11:37

2.0cdti 160

Image

2.0cdti 140 2014r

Image
http://www.gcstuning.pl/
Chiptuning
Filtry FAP/DPF
Hamownia obciążeniowa
Diagnostyka

https://www.facebook.com/GCSTuning
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Tunning techniczny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości