Wibracje przenoszone na kierownicę - nie półoś i nie felgi

<<

karolc

Dołączenie: 29 Maj 2018 12:59

Post 11 Cze 2018 15:31

Re: Wibracje przenoszone na kierownicę - nie półoś i nie felgi

Panowie,

aktualizacja sytuacji. Oddałem do mechanika samochód z prośbą, aby sprawdzili oprócz tylnych tulejek przednich wahaczy także pozostałe podzespoły podwozia z przodu. No i wszystko jest OK. Z oględzin wynika, że nawet te tuleje wizualnie są dobre, nie popękane. Pytanie teraz do Was, ponieważ nie mam kogo o to zapytać - wymieniać te tylne tulejki na wzmocnione mimo to?

Podkreślam - półosie są nowe, a po zrobieniu geometrii kierownicą trzepie nawet bardziej.
<<

Andrew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Lis 2010 11:09

Miejscowość: Elbląg

Post 12 Cze 2018 08:00

Osobiście bym wymienił na Twoim miejscu, na swoim zresztą też ale już to zrobiłem ;) Mnie pomogło ale miałem bardzo delikatne te wibracje ledwo odczuwalne.
A opony na pewno są OK? Dziwna sprawa choć wielu z Kolegów się borykało z wibracjami ale oni sobie poradzili.
Prześledź dokładnie wątek i popytaj tych, którzy mieli ten sam problem na priv może?
COSMO cdti, 160 kucy, X.2010, 6,8l/100km

Forum Opel Insignia poleca:

<<

karolc

Post 12 Cze 2018 08:56

Cześć,

Koła OK. Dwukrotnie sprawdzane w 2 różnych miejscach. W czwartek sprawdzam tarcze, czy nie biją za mocno, bo gdzieś na forum był przypadek, że gość wymienił tarcze i klocki i bicie ustało.
<<

karolc

Post 02 Sie 2018 08:40

Panowie,

aktualizacja tematu.

Półosie wymienione, tuleje także wymiienione na nowe. Problem dalej nie rozwiązany..... ma ktoś jakiś pomysł? Jakikolwiek?
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Zawieszenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości