Stuki zawieszenia

<<

piotrinsignia

Dołączenie: 25 Gru 2017 23:41

Miejscowość: Kłodzko

Post 26 Gru 2017 00:36

Stuki zawieszenia

Szanowni forumowicze, przeszukałem forum i nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi, insignia 2.0 CDTI, 130 PS, kombi, 2013 rok, 170 tyś. przebiegu- od niedawna miewam na fałdowanych nierównościach stuki po prawej stronie. Trzykrotnie diagnosta stwierdził, że wszystko ok.. wymieniłem łącznik stabilizatora, troszkę ustało ale nie całkiem. Czy zużyty amortyzator stuka ? Dodam , że diagnosta niestety nie sprawdzał amortyzatorów. Samochód jest na kołach 17", profil 50 (zamiast 55). Lewa strona jest bardzo cicha. Dodatkowo dodam, że tył troszkę mi hałasował, pomogła wymiana odbojów amortyzatorów z osłonami, przód dalej spędza sen z powiek. Proszę o informację, czy zużyty amortyzator może hałasować ?
<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 26 Gru 2017 11:28

Re: stuki zawieszenia

Sprawdź w takim razie jeszcze amortyzatory, a dopiero później będziemy próbowali szukać przyczyny.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

EndiK

Dołączenie: 31 Gru 2017 11:15

Post 31 Gru 2017 13:32

Re: Stuki zawieszenia

Jeśli wymieniłeś łącznik stabilizatora, sprawdź jeszcze i tuleję stabilizatora, następnie sprawdź czy nie poluzowała się śruba tylniej tulei wahacza- ten problem był w bojej isi

Klucz 13 mm

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Zawieszenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość